O nas

 cofnac

Biznes


Założona w 2000 roku dla pojazdu użytkowego zaoferować transgranicznej kanał sprzedaży jako narzędzia Exchange i usług internetowych do celu.

Zakres usług zawarte na początku prezentacji pojazdu 15-językowy, wyeksportować dane pojazdu poprzez naciśnięcie przycisku w ówczesnych trzech głównych giełdach i zarządzania pojazdu jako podstawy dzisiejszego OfficeCat.

Z biegiem lat, widmo mocy webMobil24 stale rośnie.
Więc może przenieść swoją flotę na WebMobil24, w 28 językach, w ponad 150 giełd samochodowych i portali w handlu pojazdów.
W kraju i za granicą.
Producenci i importerzy umieścić wymiany WebMobil24 pojazdu w postaci białego produktu etykiety i otrzymania takiej wysoko rozwiniętą pojazd rynku sprzedaży samochodów.

Dziś WebMobil24 działa jako międzynarodowy i wielojęzyczny wymiany 28-pojazdu w Internecie, z biurami w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech.

Działy biznesowe


Przedmiotem działalności WebMobil24 składa się z trzech podstawowych segmentach działalności:

Jednym z nich jest rynek pojazdu dla prywatnych klientów i dealerów samochodowych w Internecie. Tutaj WebMobil24 charakteryzuje się wielojęzyczności i zasięgu europejskim.

Po drugie, z kompleksowego pakietu usług oraz rozwój rozwiązań informatycznych dla sprzedawców samochodowych, producentów i usługodawców. WebMobil24 oferuje kompletny pakiet do udanych sprzedaży samochodów przez Internet.
Przez 13 lat doświadczenie w sprzedaży on-line i rozległe know-how w stronie internetowej, klienci mogą być pewni, że pracują razem w WebMobil24 z ekspertami samochód afiniczne. Długa lista referencyjna okaże się to.

WebMobil24 jest partnerem największych producentów pojazdów i / importerów. Tak więc jesteśmy odpowiedzialni z naszych rozwiązań dystrybucyjnych platformy Opel, Suzuki, Kia i wiele grup zawodowych - na całym świecie samochód.

Dane firmy:


Rok założenia: 2000
Dyrektor zarządzający: Marco Marlia

WebMobil24 jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy
ICO International GmbH, Frankfurt / Main

Dane do kontaktowania się:


Ico-International GmbH
Daimlerstrasse 6
61449 Steinbach/Ts.

Telefon: +49 (0) 69/507757-0
Telefaks: +49 (0) 69/507757-33
Email: info@webmobil24.com


Nie znaleziono pasujących Wszystkie pojazdy tego oferenta