Kontakt z nami

Chcesz wiedzieć więcej o naszych świadczeń i usług, lub potrzebujesz pomocy, prosimy wysłać do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Jeżeli masz jakieś pytania związane z rejestracją, prosimy o kontakt od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 17:00, pod numerem naszej infolinii
+49 (0) 69/507757-0.

TELEFON musi byc podany.
Podany ADRES EMAILOWY jest nieaktualny.
Captcha
Wprowadź prawidłowy kod bezpieczeństwa.

Informacje o ochronie danych

Wyżej wymienione dane osobowe są przechowywane, przetwarzane, przekazywane i wykorzystywane przez webmobil24.com oraz zakontraktowanego przez webmobil24.de usługodawcę, w celu przetworzenia Państwa wniosku, a jeżeli jest to wymagane przekazywane do firm powiązanych z webmobile24.com. O ile dane są przekazywane poza EWG do wyżej wymienionych stron i tam przetwarzane (np. w celu technicznego zapisania i przetworzenia przez zakontraktowanego usługodawcę w USA), proces ten odbywa się oczywiście w pełnej zgodzie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych. Poprzez wysłanie formularza oświadczają Państwo, że wyrażają zgodę, że w wyżej wymienionym celu nawiązany zostanie z Państwem kontakt mailowy. Jeżeli życzą sobie Państwo, by dane nie były wykorzystane w wyżej wymienionym celu, prosimy o kontakt z wyżej wymienionym sprzedawcą.

×
Nie znaleziono pasujących Wszystkie pojazdy tego oferenta